آخرین جزئیات پرونده بدرفتاری با سرباز بابلی

به گزارش عینک ریبن سبز، رئیس اداره سرباز ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه سرباز بابلی از جنبه شخصی رضایت خود را اعلام کرده است، گفت: موضوع بدرفتاری با سرباز، موضوع سازمانی بوده و ستاد کل در راستای صیانت از حقوق سربازان، موضوع را به ریاست قوه قضائیه منعکس کرده است.

آخرین جزئیات پرونده بدرفتاری با سرباز بابلی

به گزارش گروه اجتماعی عینک ریبن سبز، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح در شبکه خبر در خصوص جزئیات بدرفتاری با سرباز وظیفه در دادگستری مازندران گفت: خبری در فضای اجتماعی مبنی بر بدرفتاری با یک سرباز منتشر شد؛ این خبر مبنی بر این بود که یکی از سربازان عزیز ما در دادگستری شهرستان بابل از سوی یکی از کارکنان دادگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفته است؛ به محض اطلاع ستادکل از این موضوع، تیمی تشکیل شد و نیروی انتظامی به محل اعزام و موضوع را مورد بررسی قرار داد.

وی گفت: متأسفانه این موضوع صحت داشت و پیگیری مجدّانه ستاد کل و نیروی انتظامی ادامه یافت تا در نهایت جلسه ای با حضور رئیس دادگستری استان، فرد خاطی، سرباز و خانواده وی تشکیل شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو های مسلح شرح داد: فرد خاطی عذرخواهی کرد و از جنبه شخصی، سرباز رضایت داد و موضوع منتفی شد، اما چون این موضوع، موضوع سازمانی است و ستاد کل خودش را مکلف می داند از جنبه سازمانی، حقوق کارکنان وظیفه را پیگیری کرده و از سربازان صیانت کند موضوع را به ریاست قوه قضائیه منعکس کرده ایم.

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور گفت: هم اکنون منتظر اعلام نتیجه از طرف قوه قضائیه هستیم و در صورت وصول نتیجه مراتب به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی گفت: این سرباز کار قانونی خود را انجام داده بود، در بررسی های تعیین شد کار غیرقانونی انجام نداده و انجام وظیفه کرده است؛ قطعاً از وی دلجویی خواهد شد و به موقع تشویق می شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح گفت: موضوع ابتدا باید از جنبه حقوقی و سازمانی تعیین تکلیف شود و حتماً از آن سرباز عزیز نیز تقدیر به عمل می آید.

گفتنی است انتشار اخباری مبنی بر بدرفتاری یک بازپرس با سرباز وظیفه و زدن چند سیلی به وی و تأیید این موضوع از سوی ستاد کل، واکنش های متفاوتی را در پی داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آخرین جزئیات پرونده بدرفتاری با سرباز بابلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات پرونده بدرفتاری با سرباز بابلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید