مقالات گردشگری

وزرای خارجه 1+5 در وین گردهم می آیند

خبرنگاران: با پیوستن وزیر خارجه چین به مذاکرات هسته ای در روز دوشنبه انتظار می رود نشستی مشترک در سطح وزرا برگزار شود.

9 بهمن 1398

تردد 2، 6میلیون گردشگر ایرانی از مرز بین المللی مهران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: طی هشت ماه نخست سال جاری 2میلیون و 612 هزار گردشگر و زائر به ویژه در ایام اربعین از مرز بین المللی مهران وارد کشور شدند.

4 بهمن 1398

برندهای صنایع دستی خراسان جنوبی معرفی گردد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: از هنرمندان بومی خواستاریم در هر رشته ای که فعالیت دارند، به معرفی برندهای استان بپردازند.

3 بهمن 1398

سرمربی عراق به دنبال کشف ستاره ها در رقابت های امیدهای آسیا

سرچکو کاتانتس، سرمربی اسلوونیایی تیم ملی فوتبال عراق به دنبال کشف ستاره های جدیدی در رقابت های مرحله نهایی امیدهای آسیا است.

2 بهمن 1398

مشاور روحانی: مناطق آزاد نباشند مردم به افغانستان می فرایند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد اظهارنظر ها درباره وجود قاچاق در این مناطق را نشأت گرفته از بی اطلاعی منتقدان اظهار داشت و گفت: اگر مناطق آزاد نباشند مردم به افغانستان سفر می نمایند.

30 دی 1398

پامپئو: عملکرد تسلیحاتی کره شمالی مغایر با تعهدات کیم است

کمتر از دو ماه پس از نشست تاریخی رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور، وزیر خارجه ایالات متحده بر این باور است که برنامه های تسلیحاتی کره شمالی مغایر با تعهد این کشور برای خلع سلاح است.

29 دی 1398

اولتیماتوم رئیس جمهور مکزیک برای مقابله با مداخله خارجی ها

در حالی که مقام های مکزیک تاکید دارند خشونت های رو به افزایش کارتل های مواد مخدر در شمال مکزیک موجب افزایش فشارها از جمله از سوی آمریکا بر رئیس جمهوری این کشور برای مقابله با خشونت تبهکاران شده است، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور گفت دخالت خارجی را نمی پذیرد....

28 دی 1398

انگکور وات؛ یکی ازعجایب جهانی معماری و اسرار آمیزترین معبدهای سنگی جهان

کامبوج به خاطرفرهنگ و تاریخ غنی، طبیعت زیبا، معابد باشکوهی مثل آنگکور وات، معبد تاپروم و بسیاری از چیزهای دیگردر دنیا معروف است

28 دی 1398

قدم زدن در بزرگ ترین موزه دنیا!

عکس و متن: آرش خانیقدم زدن در رُم، یعنی قدم زدن در بزرگ ترین موزه دنیا! چرا که در هرکوچه و پس کوچه اش ناگهان با مجسمه، ساختمان یا آب نمایی روبرو می شوید که قدمت آن ممکن است به چندصد سال پیش برسد.

28 دی 1398