110 نفر داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در آذربایجان غربی ثبت نام کردند

به گزارش عینک ریبن سبز، خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از ثبت نام 110 نفر در ششمین روز از ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس در 10 حوزه انتخابیه اطلاع داد و گفت: از مجموع این افراد 105 نفر آقا و 5 نفر نیز خانم هستند.

110 نفر داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در آذربایجان غربی ثبت نام کردند

علی مصطفوی امروز 15 آذرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان در ششمین روز، 5 نفر دارای مدرک لیسانس، 79 نفر کارشناسی ارشد و 24 نفر دکتری و 2 نیز دارای مدرک حوزوی هستند.

وی ادامه داد: از این افراد 17 نفر فرهنگی، 14 نفر استاد دانشگاه، 27 نفر کارمند، 14 نفر بازنشسته، 15 نفر شغل آزاد، یکنفر بیکار، یکنفر نماینده مجلس، 5 نفر پزشک و 11 نفر نیز سایر مشاغل و یکنفر نیز شغل روحانی، یکنفر نظامی و 3 نفر نیز شغل وکالت یا قضاوت را عهده دار هستند.

مصطفوی با بیان اینکه 33 درصد از ثبت نام کنندگان دارای سابقه ایثارگری و 6 درصد سابقه نمایندگی مجلس هستند توضیح داد: 32 درصد نیز دارای سابقه ثبت نام در ادوار گذشته مجلس را دارند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی اضافه نمود: در ششمین روز از ثبت نام حوزه انتخابیه ارومیه با 26 نفر بیشترین و میاندوآب با 4 نفر کمترین میزان ثبت نام شدگان را به خود اختصاص دادند.

به گزارش عینک ریبن سبز، مصطفوی ادامه داد: در حوزه نقده و اشنویه 23 نفر، خوی و چایپاره 8 نفر، شاهین دژ و تکاب 11 نفر، سلماس 7 نفر، میاندوآب 4 نفر، پیرانشهر و سردشت 7 نفر، ماکو،چالدران،شوط و پلدشت 11 نفر و بوکان 5 نفر در ششمین روز ثبت نام نمودند.

وی اضافه نمود: تا به امروز 351 نفر برای داوطلبی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد 31 نفر زن و 320 نفر نیز مرد هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "110 نفر داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در آذربایجان غربی ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "110 نفر داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در آذربایجان غربی ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید