سرمربی عراق به دنبال کشف ستاره ها در رقابت های امیدهای آسیا

به گزارش عینک ریبن سبز، سرچکو کاتانتس، سرمربی اسلوونیایی تیم ملی فوتبال عراق به دنبال کشف ستاره های جدیدی در رقابت های مرحله نهایی امیدهای آسیا است.

سرمربی عراق به دنبال کشف ستاره ها در رقابت های امیدهای آسیا

به گزارش عینک ریبن سبز و به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه عراق، باسل کورسیس، مدیر اداری تیم ملی فوتبال عراق از درخواست رسمی سرچکو کاتانتس جهت سفر به تایلند و تماشای بازی های مرحله نهایی امیدهای آسیا خبر داد. تیم فوتبال امید عراق نیز در این رقابت ها حضور دارد و کاتانتس به دنبال کشف ستاره های جدیدی برای تیمش است.

کورسیس در این رابطه گفت: کاتانتس چند روز قبل به طور رسمی از فدراسیون فوتبال عراق خواست تا مقدمات سفرش به تایلند جهت زیرنظر دریافت بازیکنان تیم امید و انتخاب برجسته ترین ها برای اردوهای آینده تیم بزرگسالان فراهم شود.کاتانتس انتظار دارد اسامی بازیکنان زیادی در این رقابت ها مطرح می شوند که می توانند برای تقویت تیم بزرگسالان و بهره بردن از آنها در بازی های انتخابی جام جهانی 2022 سودمند باشند.

تیم ملی فوتبال عراق با 11 امتیاز صدرنشین گروه C انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا است. تیم های ملی بحرین (9 امتیاز)، ایران (6 امتیاز)، هنگ کنگ (5 امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه های دوم تا پنجم را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی عراق به دنبال کشف ستاره ها در رقابت های امیدهای آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی عراق به دنبال کشف ستاره ها در رقابت های امیدهای آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید