دانشگاه شهرکرد در دومین جشنواره ملی کرسی های آزاداندیشی برگزیده شد

به گزارش عینک ریبن سبز، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد از کسب عنوان برگزیده توسط دانشگاه شهرکرد در دومین جشنواره ملی کرسی های آزاداندیشی کشور خبر داد.

دانشگاه شهرکرد در دومین جشنواره ملی کرسی های آزاداندیشی برگزیده شد

کرامت الله سعیدی در گفت وگو با عینک ریبن سبز با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره از احمدرضا قیاسی، کارشناس کرسی های آزاداندیشی دانشگاه شهرکرد، تقدیر به عمل آمد.

وی با بیان اینکه آیین اختتامیه دومین جشنواره کرسی های آزاداندیشی به همت دانشگاه فردوسی مشهد در تاریخ 20 و 21 آذرماه برگزار گشت، افزود: این جشنواره در بخش اصلی جشنواره شامل سه محور مناظره، نقد و نظر و پرسش و پاسخ بود.

سعیدی شرح داد: این جشنواره با بیش از 1800 کرسی ارسالی از 68 دانشگاه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار گشت که در هر بخش از دو دانشگاه، دانشگاه اول به عنوان برگزیده و دانشگاه دوم به عنوان شایسته تقدیر با اهدای لوح و تندیس جشنواره توسط معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، تقدیر شد.

وی تأکید کرد: یقیناً کرسی های آزاداندیشی و مناظرات دانشجویی بر پایه اندیشه ورزی و خردمحوری شکل می گیرند و می توانند زمینه پویایی و گفتمان سازی را در دانشگاه ها فراهم کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد گفت: این دانشگاه به عنوان دانشگاهی پیش رو در این راستا توانسته است جایگاه ویژه ای در میان دانشگاه های کشور پیدا کند و از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به عنوان دانشگاه برتر در جشنواره ملی کرسی های آزاد اندیشی انتخاب شد.

وی گفت: کمیته علمی و داوری جشنواره از بین یک هزار و 897 کرسی دریافتی، پنج کرسی را به عنوان کرسی های برگزیده انتخاب کرد که در بخش اصلی (مناظره) از 14 کرسی ارسالی توسط دانشگاه شهرکرد، از احمدرضا قیاسی کارشناس کرسی های آزاداندیشی دانشگاه شهرکرد تقدیر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دانشگاه شهرکرد در دومین جشنواره ملی کرسی های آزاداندیشی برگزیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه شهرکرد در دومین جشنواره ملی کرسی های آزاداندیشی برگزیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید