اختصاصی، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی برگزار گشت، در انتظار تصمیم نهایی استراماچونی

به گزارش عینک ریبن سبز، فرهاد مجیدی برای حضور در رأس کادرفنی استقلال و جانشینی استراماچونی با مسئولان این باشگاه جلسه ای برگزار کرد.

اختصاصی، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی برگزار گشت، در انتظار تصمیم نهایی استراماچونی

به گزارش خبرنگار ورزشی عینک ریبن سبز، پس از استعفای آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلالی ها و ترک ایران از سوی او، نام فرهاد مجیدی به عنوان گزینه جانشینی این مربی مطرح شد.

در حالی که مدیران باشگاه استقلال به دنبال عبور از این بحران هستند و می خواهند هر چه زودتر سرمربی جدید خود را معرفی کنند، اسماعیل خلیل زاده نیز اظهار داشت سرمربی بعدی استقلال یک مربی داخلی است؛ کسی که میان هواداران محبوبیت دارد و به مربی بزرگی تبدیل خواهد شد. از صحبت های خلیل زاده این استنباط شده که استقلالی ها قصد دارند هدایت تیمشان را به فرهاد مجیدی بسپارند.

بر این اساس فرهاد مجیدی عصر امروز با امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره، میرشاد ماجدی و کامران منزوی، دو عضو دیگر هیئت مدیره باشگاه جلسه ای در تهران برگزار کرد.

استقلالی ها قصد داشتند هدایت تیمشان را به فرهاد مجیدی بسپارند اما با توجه به ابراز تمایل استراماچونی برای بازگشت، باید دید استقلالی ها در نهایت چه تصمیمی خواهند گرفت. در حال حاضر استقلالی ها منتظر تصمیم استراماچونی هستند.

تمام این اتفاقات در حالی رقم خورد که در خصوص تغییرات در رأس باشگاه استقلال نیز صحبت هایی به میان آمده و گفته می شود وزارت ورزش و جوانان به دنبال جایگزینی فردی به جای امیرحسین فتحی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اختصاصی، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی برگزار گشت، در انتظار تصمیم نهایی استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاصی، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی برگزار گشت، در انتظار تصمیم نهایی استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید